فرشته بيکار

روزی مردی خواب عجیبی دید.

دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه می کند. هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دیدکه سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند و آنها را داخل جعبه می گذارند. مرد از فرشته ای پرسید: شما چکار می کنید؟ فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز می کرد، گفت: اینجا بخش دریافت است و ما دعاها و تقاضاهای مردم از خداوند را تحویل می گیریم.

   مرد کمی جلوتر رفت. باز تعدادی از فرشتگـــان را دید که کاغذهـایی را داخل پاکت می گذارند و آن ها را توسط پیک هایی به زمین می فرستند.

   مرد پرسید: شماها چکار می کنید؟ یکی از فرشتگان با عجله گفت: اینجا بخش ارسال است، ما الطاف و رحمت های خداوند را برای بندگان به زمین می فرستیم.

   مرد کمی جلوتر رفت و یک فرشته را دید که بیکار نشسته است. با تعجب از فرشته پرسید: شما چرا بیکارید؟

  فرشته جواب داد: اینجا بخش تصدیق جواب است. مردمی که دعاهایشان مستجاب شده، باید جواب بفرستند ولی فقط عده بسیار کمی جواب می دهند.

مرد از فرشته پرسید: مردم چگونه می توانند جواب بفرستند؟

فرشته پاسخ داد: بسیار ساده، فقط کافیست بگویند: خدایا شکر.

 

/ 9 نظر / 16 بازدید
متين

سلام وب جالبی داری و راستی اميدوارم که هميشه در همه آزمونهای زندگيت موفق باشی و به آنچه به خير و صلاح تو است برسی راستی دوست وبلاگی وب بااستاد با مطالبي جالب به روز شده و منتظر قدوم شما و نظرات شما در ارائه مطالب مفيد تر است. سبز باشيد

نیما

سلام خیلی وبلاگ باحالی داری. حاضر به تبادل لینک هستی؟

ماندگار

چه نکته قشنگی بود... نکات بسيار جالبی را جمع کرديد... موفق باشيد

احمد

سلام به به آقا احسان! آقا ما قبلا توفيق زيارت وب تون رو نداشتيم. موفق باشيد. حق

سارا

سلام خمبی وبلاگت خيلی با جالبه راستی می خواستم تولدم دعوتت کنم اگه بيای خوشحال می شم برای اومدن به جشن به آدرسم که اين زيره بيا.

محمدمهدی

لطفا منبع مطالبتو بنويس من که راضی نيستم

سینا

با سلام احوال آقا احسان خوبی آقای تهیه کننده راستی سال چهارم وقتی آهنگ افتخاری رو توی مینی بوس می خوندیم .. ...کماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان ابرو موفق باشی متن زیبایی بود سید امیر سینا واقفی یا علی

سینا

چرا پیامم را اینجوری آورد ؟سیستمو کلا بهم زد