اخلاق -0-

خدا رحمت کنه وحید عزیزرا که فردای روزی که توی وبلاگم مطلبی در موردش نوشتم اومد به خوابم و جالب بود به اتفاق هم رفتیم سر مزارش... روحش شاد.

سفر هاشمی به عراق به نظرمن اینقدر مهم بود که خبرگزاریها و شبکه های خارجی اینقدر روش مانور دادن و متاسفانه تلویزیون خودمون حتی توی اخبار هم انعکاسی روی این خبر نداد.

2-3 روز اول که جزو خبرهای کوتاه در حد خبری گذرا بهش اشاره میشد و از روزهای بعد هم خیلی مختصر..

جلو فرمانده جنگ ایران در خاک عراق و در کاخ صدام فرش قرمز میندازن و از جلو ارتش عراق سان میبینه و خبرش در ایران در حد : سفر رییس مجمع تشخیص مصلحت به عراق منتشر میشه.

این که هیچ .. توی روزنامه ایران در موردش اون مقاله چاپ میشه و انتقاد به حضور خانواده هاشمی در این سفر میکنه...

روزنامه ای که سفر یک روزه رییس جمهور را حاکی از شجاعت او میدونه به جای پرداختن به اصل سفر 6 روزه هاشمی و بازدید از مهمترین شهرها از کردستان تا جنوب عراق ، او را در کنار سید مهدی هاشمی قرار میده و اونچه که منتشر شد و همه خواندند و ...

کمی انصاف و صداقت وضع کشور ما را خیلی جلو میبره...

روزگاری میگفتیم غرب اگه در علم و تکنولوژی رشد کرده از نظر اخلاق روز به روز نزول میکنه... و امروز اگه این همه افتخار علمی داره نصیب کشور میشه که اونها به جای خودش ارزشمند و افتخار آمیزه اما متاسفانه اخلاقیات سیر نزولی که چه عرض کنم سیر سقوطی را طی میکنه... روزنامه ها  و سایتها و اخبارها در مورد یکدیگر شاهدی براین مدعا..

 

/ 5 نظر / 22 بازدید
igbt.ir

سايت igbt.ir فروش قطعات الكترونيكي با قيمتهاي مناسب حتي قطعاتي را كه در سايت نيست مي توانيد سفارش بگذاريد. در اسرع وقت ارسال مي شود.

علی شیرودی

این بذری بود که خود هاشم پاشید و حالا باید درو کنه ... به رفتار سیاسی هاشمی توی دوران ریاست جمهوریش باید رجوع کرد و اینکه فقط به فکر خودش بود و حزب و مدیران وفادار و این جور چیزا براش ابزار سیاسی بودن و نتونست مثل رهبران والاگهر ماندگار بشه و حالا حالا این جور رفتار ها تکرار خواهد شد در این مملکت بی اخلاق ... مردم خوش استقبال بد بدرقه

م.ز.پ

امیدوارم خیلی زود، خیلی خیلی زود بذر این همه نفاق و دم از مردم زدن توی مملکت مون خشکیده بشه ...

یادداشتهای من

[گل]

رضا

دوست خوبم سلام سال نو و بهاري نو را، فرصتي نو براي تازه شدن و بازنگريستن بر چگونه زيستن ميبينم! درشکفتن جشن نوروز ،براي وجود نازنينت در اين فرصت نو شوري نو براي ساختن و بهتر زيستن آرزو ميكنم. ابر شاديت همواره پرباران ،دل پر مهرت همواره سرزنده و نيکروزی و کامروايي قرین جاودان زندگیت در پناه گل نرگس هماره پر طراوت وبهاری باشی[گل][گل][گل]